- AENO

Цена
€7 36 / 14 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Includes | 1 pc. |
| Composition | Polyamide-6 Fiberglass Cotton Aluminum |
| Useful Life | Brush (plastic part) – 1 year Cotton cloth – 3 months |
| Гаранция Срок бележки | The warranty does not cover normal wear and tear |
| Номинално тегло | 0.047 кг |
| Име на маркетингов модел | ASMRB1 |
| Търговско име | Round scraper brush for steam mop SM1 |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Тегло | 0.06кг |
Четка за почистване AENO Round Scraper за парен моп SM1
Отстранете упоритите замърсявания от подове и повърхности с лекота благодарение на кръглата четка AENO Round Scraper. Създадена специално за парния моп AENO SM1, тази приставка съчетава пара с механично търкане за безупречна чистота.
Ключови Предимства
- Превъзходно почистване — Четката разхлабва засъхналите замърсявания, които лесно се отстраняват с пара.
- Перфектно съвпадение — Проектирана точно за главата на AENO SM1, осигурява сигурно закрепване и оптимална работа.
- Издръжлива конструкция — Изработена от висококачествени материали, устойчиви на многократна употреба и високи температури.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | AENO SM1 Парен моп |
| Тип | Кръгла четка |
| Материал | Пластмаса с твърд косъм |
| Цвят | Сив |
Какво има в кутията
- 1x Кръгла четка AENO Round Scraper
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








